VALRAK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 6 803 | 5 314 | 3 803 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 6 803 | 5 314 | 3 803 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 3 254 | 8 412 | 8 524 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 451 | -8 098 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -1 451 | -6 647 | -1 623 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 3 549 | -3 098 | -4 721 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 1 768 | 6 551 | 4 134 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -1 451 | -6 289 | -1 283 |
| EBITDA | — | -1 451 | -6 289 | -1 283 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -1 451 | -6 307 | -1 283 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -1 451 | -6 647 | -1 623 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VALRAK s. r. o.
Prehľad
VALRAK s. r. o. (IČO 55691625) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Mošovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 134 €, čo je o 36,9 % menej ako rok predtým (6 551 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 52,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 623 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-4 721 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.