PAINTLAB s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 582 | 6 483 | 6 570 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 11 578 | 8 016 |
| Spolu majetok | 6 582 | 18 061 | 14 586 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 470 | 10 542 | 2 261 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 110 | 2 399 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 112 | 2 409 | 4 806 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 120 |
| Vlastné imanie spolu | 5 112 | 7 519 | 12 325 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 2 520 | 38 164 | 41 092 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 135 | 3 595 | 5 854 |
| EBITDA | 135 | 6 267 | 9 416 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 131 | 3 403 | 5 657 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 112 | 2 409 | 4 806 |
| Osobné náklady | 2 044 | 14 512 | 17 780 |
| Odpisy | 0 | 2 672 | 3 562 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PAINTLAB s.r.o.
Prehľad
PAINTLAB s.r.o. (IČO 55710603) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 092 €, čo je o 7,7 % viac ako rok predtým (38 164 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 304 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 806 € (11,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 780 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 586 € a vlastné imanie 12 325 € (miera samofinancovania 84,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.