LDJ Partners, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 18 101 | 15 948 | 29 638 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 338 | 19 519 |
| Spolu majetok | 18 101 | 42 286 | 49 157 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 2 025 | 22 001 | 33 912 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 576 | 14 785 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 076 | 9 209 | -5 040 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 16 076 | 20 285 | 15 245 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 18 039 | 50 705 | 57 402 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 094 | 11 139 | -3 305 |
| EBITDA | 13 094 | 13 275 | 3 514 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 084 | 11 027 | -4 080 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 076 | 9 209 | -5 040 |
| Osobné náklady | 0 | 225 | 0 |
| Odpisy | 0 | 2 136 | 6 819 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 5 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LDJ Partners, s. r. o.
Prehľad
LDJ Partners, s. r. o. (IČO 55728235) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Lendak. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 402 €, čo je o 13,2 % viac ako rok predtým (50 705 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 78,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 040 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 157 € a vlastné imanie 15 245 € (miera samofinancovania 31,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.