T-Nov, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 376 | 9 528 | 11 952 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 376 | 9 528 | 11 952 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 268 | 841 | 486 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 608 | 3 187 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 108 | 2 579 | 2 779 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 108 | 8 687 | 11 466 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 854 | 12 768 | 6 685 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 304 | 3 036 | 3 119 |
| EBITDA | 1 304 | 3 036 | 3 119 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 304 | 3 036 | 3 119 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 108 | 2 579 | 2 779 |
| Osobné náklady | 300 | 1 543 | 1 654 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: T-Nov, s. r. o.
Prehľad
T-Nov, s. r. o. (IČO 55741720) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Výčapy-Opatovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 685 €, čo je o 47,6 % menej ako rok predtým (12 768 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 89,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 779 € (41,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 654 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 952 € a vlastné imanie 11 466 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.