Sport House s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 10 447 | 13 976 | 14 517 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 28 298 | 37 714 |
| Spolu majetok | 10 447 | 42 274 | 52 231 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 5 590 | 48 640 | 73 393 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -143 | -11 366 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -143 | -11 223 | -14 796 |
| Vlastné imanie spolu | 4 857 | -6 366 | -21 162 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 644 | 17 514 | 13 886 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -143 | -11 208 | -14 275 |
| EBITDA | -143 | -11 208 | -14 275 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -143 | -11 223 | -14 456 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -143 | -11 223 | -14 796 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Sport House s. r. o.
Prehľad
Sport House s. r. o. (IČO 55755739) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 886 €, čo je o 20,7 % menej ako rok predtým (17 514 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 191 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 796 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-21 162 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.