Pčolka Trans s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 22 284 | 90 987 | 93 967 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 197 062 | 164 608 |
| Spolu majetok | 22 770 | 288 669 | 259 218 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 139 | 245 936 | 205 286 |
| Základné imanie | 19 000 | 19 000 | 19 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 400 | 22 404 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 631 | 21 103 | 11 198 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 230 | 1 330 |
| Vlastné imanie spolu | 21 631 | 42 733 | 53 932 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 4 400 | 379 095 | 426 583 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 095 | 30 279 | 18 865 |
| EBITDA | 3 095 | 74 157 | 79 469 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 095 | 26 752 | 14 204 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 631 | 21 103 | 11 198 |
| Osobné náklady | 675 | 58 537 | 67 829 |
| Odpisy | 0 | 43 878 | 60 604 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pčolka Trans s. r. o.
Prehľad
Pčolka Trans s. r. o. (IČO 55771319) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Plaveč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 19 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 426 583 €, čo je o 12,5 % viac ako rok predtým (379 095 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 885 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 198 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 67 829 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 259 218 € a vlastné imanie 53 932 € (miera samofinancovania 20,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.