SolWise s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 200 € (37 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 51 437 | 41 855 | 34 381 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 51 437 | 41 855 | 34 381 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 8 899 | 1 103 | 632 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 38 | 22 052 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 37 538 | 35 214 | 6 197 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 42 538 | 40 752 | 33 749 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 47 784 | 59 957 | 15 414 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 44 162 | 40 490 | 6 970 |
| EBITDA | 44 162 | 40 490 | 6 970 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 44 162 | 41 285 | 6 886 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 538 | 35 214 | 6 197 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 1 598 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 37 000 | 13 200 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SolWise s.r.o.
Prehľad
SolWise s.r.o. (IČO 55783601) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 414 €, čo je o 74,3 % menej ako rok predtým (59 957 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 43,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 197 € (40,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 598 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 381 € a vlastné imanie 33 749 € (miera samofinancovania 98,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.