ROBUL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 20 035 | 7 106 | 23 662 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 47 030 | 32 178 |
| Spolu majetok | 20 035 | 54 136 | 55 840 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 14 070 | 48 082 | 40 324 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 965 | 1 054 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 965 | 89 | 9 462 |
| Vlastné imanie spolu | 5 965 | 6 054 | 15 516 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 22 394 | 83 944 | 60 762 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 207 | 3 127 | 13 193 |
| EBITDA | 1 207 | 15 504 | 28 044 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 135 | 1 049 | 10 871 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 965 | 89 | 9 462 |
| Osobné náklady | 0 | 608 | 811 |
| Odpisy | 0 | 12 377 | 14 851 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ROBUL s. r. o.
Prehľad
ROBUL s. r. o. (IČO 55785468) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bernolákovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 60 762 €, čo je o 27,6 % menej ako rok predtým (83 944 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 64,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 462 € (15,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 840 € a vlastné imanie 15 516 € (miera samofinancovania 27,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.