Roderik Nagy s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 54 367 | 40 179 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 34 922 | 67 509 |
| Spolu majetok | 5 000 | 89 289 | 107 801 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 9 207 | 12 191 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 24 921 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 24 921 | -12 972 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 50 161 | 78 661 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 80 082 | 95 610 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 65 189 | 86 181 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 31 851 | -11 997 |
| EBITDA | 0 | 36 697 | 9 019 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 31 851 | -12 012 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 24 921 | -12 972 |
| Osobné náklady | 0 | 2 248 | 4 211 |
| Odpisy | 0 | 4 846 | 21 016 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Roderik Nagy s. r. o.
Prehľad
Roderik Nagy s. r. o. (IČO 55795862) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Čaklov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 86 181 €, čo je o 32,2 % viac ako rok predtým (65 189 €). Rok 2025 skončil stratou 12 972 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 211 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 107 801 € a vlastné imanie 95 610 € (miera samofinancovania 88,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.