MM Logic s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 14 570 | 68 229 | 101 325 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 44 368 |
| Spolu majetok | 14 570 | 68 229 | 145 693 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 2 292 | 12 181 | 32 594 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 7 278 | 50 803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 278 | 43 770 | 57 296 |
| Vlastné imanie spolu | 12 278 | 56 048 | 113 099 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 9 360 | 68 132 | 82 019 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 566 | 55 458 | 62 209 |
| EBITDA | 8 566 | 55 458 | 69 468 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 566 | 55 458 | 63 695 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 278 | 43 770 | 57 296 |
| Osobné náklady | 675 | 4 405 | 4 491 |
| Odpisy | 0 | 0 | 7 259 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MM Logic s. r. o.
Prehľad
MM Logic s. r. o. (IČO 55817190) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 82 019 €, čo je o 20,4 % viac ako rok predtým (68 132 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 196 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 296 € (69,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 491 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 145 693 € a vlastné imanie 113 099 € (miera samofinancovania 77,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.