Skylark s. r. o.Aktívna

IČO 55819761Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

866 453 €
Tržby 2024
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.20232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202220232024
Prehľad účtovných závierok2022–2024
202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0005 00053 435
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 0005 00053 435
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0032 486
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—015 949
Vlastné imanie spolu5 0005 00020 949
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—0866 453
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—020 601
EBITDA—020 601
Výsledok hospodárenia pred zdanením—020 484
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—015 949
Osobné náklady—00
Odpisy—00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Skylark s. r. o.

Prehľad

Skylark s. r. o. (IČO 55819761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 866 453 €. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 15 949 € (1,8 % z tržieb). Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 53 435 € a vlastné imanie 20 949 € (miera samofinancovania 39,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Skylark s. r. o. – IČO 55819761 — icoprofil.sk