Elektro Kubaščík s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 257 | 35 010 | 32 732 | 56 681 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 25 591 | 18 280 |
| Spolu majetok | 5 257 | 35 010 | 58 323 | 74 961 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 257 | 21 409 | 19 577 | 34 452 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 8 171 | 33 247 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 8 601 | 25 145 | 1 762 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 430 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 13 601 | 38 746 | 40 509 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 30 778 | 243 398 | 322 875 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 10 150 | 32 129 | 4 417 |
| EBITDA | — | 10 150 | 35 737 | 11 729 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 10 150 | 31 850 | 3 682 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 8 601 | 25 145 | 1 762 |
| Osobné náklady | — | 0 | 2 788 | 19 680 |
| Odpisy | — | 0 | 3 608 | 7 312 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Elektro Kubaščík s. r. o.
Prehľad
Elektro Kubaščík s. r. o. (IČO 55842682) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Horný Vadičov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 322 875 €, čo je o 32,7 % viac ako rok predtým (243 398 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 224 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 762 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 680 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 74 961 € a vlastné imanie 40 509 € (miera samofinancovania 54,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.