Faberon s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 48 895 | 109 924 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 40 826 | 187 224 |
| Spolu majetok | 5 000 | 89 721 | 297 148 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 44 | 44 653 | 244 435 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -43 | 3 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -44 | 3 611 | 7 645 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 36 500 | 36 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 956 | 45 068 | 52 713 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 107 101 | 158 582 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -44 | 6 752 | 17 773 |
| EBITDA | -44 | 12 584 | 33 120 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -44 | 4 571 | 9 677 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -44 | 3 611 | 7 645 |
| Osobné náklady | 44 | 649 | 1 645 |
| Odpisy | 0 | 5 832 | 15 347 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Faberon s. r. o.
Prehľad
Faberon s. r. o. (IČO 55846670) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 158 582 €, čo je o 48,1 % viac ako rok predtým (107 101 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 645 € (4,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 645 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 297 148 € a vlastné imanie 52 713 € (miera samofinancovania 17,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.