V24 s. r. o.Aktívna

IČO 55888208Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

488 072 €+78,8%
Tržby 2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 1513 19876 85697 393
Neobežný majetok spolu002 952116 745
Spolu majetok5 1513 19879 808214 138
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu15148164 946110 087
Základné imanie5 0005 00022 00022 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00-2 283-7 138
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-2 283-4 85589 189
Vlastné imanie spolu5 0002 71714 862104 051
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—0272 903488 072
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—-2 277-1 508116 332
EBITDA—-2 277-209123 674
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-2 283-1 941115 564
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-2 283-4 85589 189
Osobné náklady—01 529772
Odpisy—01 2997 342
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok9

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: V24 s. r. o.

Prehľad

V24 s. r. o. (IČO 55888208) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 22 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 488 072 €, čo je o 78,8 % viac ako rok predtým (272 903 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 89 189 € (18,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 772 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 214 138 € a vlastné imanie 104 051 € (miera samofinancovania 48,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

V24 s. r. o. – IČO 55888208 — icoprofil.sk