LAGUNA - SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 000 € (32 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 4 850 | 20 264 | 20 876 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 850 | 20 264 | 20 876 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 9 103 | 6 120 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -150 | 3 841 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -150 | 6 311 | 5 595 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 320 |
| Vlastné imanie spolu | 4 850 | 11 161 | 14 756 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 38 940 | 47 736 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -150 | 7 618 | 6 425 |
| EBITDA | -150 | 7 618 | 6 425 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -150 | 7 608 | 6 325 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -150 | 6 311 | 5 595 |
| Osobné náklady | 0 | 15 339 | 28 132 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LAGUNA - SK, s. r. o.
Prehľad
LAGUNA - SK, s. r. o. (IČO 55907580) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Svidník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 736 €, čo je o 22,6 % viac ako rok predtým (38 940 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 595 € (11,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 132 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 876 € a vlastné imanie 14 756 € (miera samofinancovania 70,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.