Elektro Alfa s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 10 776 | 9 786 | 9 691 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 776 | 9 786 | 9 691 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 866 | 1 440 | 927 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 909 | 3 346 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 910 | -1 563 | 418 |
| Vlastné imanie spolu | 9 910 | 8 346 | 8 764 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 11 201 | 19 342 | 24 286 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 776 | -1 217 | 847 |
| EBITDA | 5 776 | -1 217 | 847 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 776 | -1 223 | 758 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 910 | -1 563 | 418 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 4 717 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Elektro Alfa s. r. o.
Prehľad
Elektro Alfa s. r. o. (IČO 55918123) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Nemčice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 286 €, čo je o 25,6 % viac ako rok predtým (19 342 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 47,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 418 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 717 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 691 € a vlastné imanie 8 764 € (miera samofinancovania 90,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.