Jablonický s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 691 | 46 033 | 37 426 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 17 560 | 16 130 |
| Spolu majetok | 5 691 | 63 593 | 53 556 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 255 | 18 462 | 6 173 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 39 630 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 436 | 39 694 | 2 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 437 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 436 | 45 131 | 47 383 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 075 | 142 647 | 176 820 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 513 | 50 720 | 3 238 |
| EBITDA | 513 | 52 473 | 8 018 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 513 | 50 716 | 3 232 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 436 | 39 694 | 2 253 |
| Osobné náklady | 0 | 1 217 | 23 777 |
| Odpisy | 0 | 1 753 | 4 780 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Jablonický s.r.o.
Prehľad
Jablonický s.r.o. (IČO 55922490) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 176 820 €, čo je o 24,0 % viac ako rok predtým (142 647 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1 183 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 253 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 777 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 53 556 € a vlastné imanie 47 383 € (miera samofinancovania 88,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.