AT Pegas s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 6 769 | 9 500 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 6 769 | 9 500 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 751 | 347 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 018 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 1 018 | 3 135 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 6 018 | 9 153 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 36 327 | 47 650 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 1 376 | 3 483 |
| EBITDA | 0 | 1 376 | 3 483 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 1 358 | 3 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 1 018 | 3 135 |
| Osobné náklady | 0 | 23 828 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AT Pegas s. r. o.
Prehľad
AT Pegas s. r. o. (IČO 55926851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 650 €, čo je o 31,2 % viac ako rok predtým (36 327 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 135 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 500 € a vlastné imanie 9 153 € (miera samofinancovania 96,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.