GEMMA Trade s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2024
| 2023 | 2024 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 8 239 | 6 516 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 239 | 6 516 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 2 611 | 451 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 628 | 437 |
| Vlastné imanie spolu | 5 628 | 6 065 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 14 299 | 31 853 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 739 | 777 |
| EBITDA | 739 | 777 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 739 | 777 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 628 | 437 |
| Osobné náklady | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GEMMA Trade s. r. o.
Prehľad
GEMMA Trade s. r. o. (IČO 55927513) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 31 853 €, čo je o 123 % viac ako rok predtým (14 299 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 437 € (1,4 % z tržieb). Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 6 516 € a vlastné imanie 6 065 € (miera samofinancovania 93,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.