Protective s. r. o.Aktívna

IČO 55948031Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Horné Naštice

Finančný prehľad

37 535 €+1 680,6%
Tržby 2025
+1 680,6%
Priemerný ročný rast 2024–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 56633 857
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok4 56633 857
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3843 366
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-818
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-81826 309
Vlastné imanie spolu4 18230 491
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)2 10837 535
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-81329 341
EBITDA-81329 341
Výsledok hospodárenia pred zdanením-81829 180
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-81826 309
Osobné náklady1 3846 847
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Protective s. r. o.

Prehľad

Protective s. r. o. (IČO 55948031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Horné Naštice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 37 535 €, čo je o 1 681 % viac ako rok predtým (2 108 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 309 € (70,1 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 6 847 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 857 € a vlastné imanie 30 491 € (miera samofinancovania 90,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Protective s. r. o. – IČO 55948031 — icoprofil.sk