PARIDO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 4 963 | 28 628 | 47 336 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 562 | 19 479 |
| Spolu majetok | 4 963 | 55 190 | 66 815 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 575 | 47 016 | 39 900 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -612 | 2 675 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -612 | 3 786 | 18 740 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 245 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 388 | 8 419 | 26 915 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 78 408 | 92 932 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -612 | 4 793 | 22 291 |
| EBITDA | -612 | 6 564 | 29 374 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -612 | 4 793 | 20 822 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -612 | 3 786 | 18 740 |
| Osobné náklady | 0 | 6 905 | 19 257 |
| Odpisy | 0 | 1 771 | 7 083 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PARIDO s. r. o.
Prehľad
PARIDO s. r. o. (IČO 55971679) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Prochot. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 92 932 €, čo je o 18,5 % viac ako rok predtým (78 408 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 740 € (20,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 257 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 66 815 € a vlastné imanie 26 915 € (miera samofinancovania 40,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.