MSLead IT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 14 000 € (33 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 63 446 | 68 082 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 18 731 |
| Spolu majetok | 63 446 | 86 813 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 15 716 | 12 824 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 28 230 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 42 730 | 40 259 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 47 730 | 73 989 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 61 811 | 69 898 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 54 092 | 45 225 |
| EBITDA | 54 092 | 50 794 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 54 089 | 44 761 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 42 730 | 40 259 |
| Osobné náklady | 2 441 | 9 464 |
| Odpisy | 0 | 5 569 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 14 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MSLead IT s. r. o.
Prehľad
MSLead IT s. r. o. (IČO 56002530) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 69 898 €, čo je o 13,1 % viac ako rok predtým (61 811 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 259 € (57,6 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 9 464 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 86 813 € a vlastné imanie 73 989 € (miera samofinancovania 85,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.