zabuli s. r. o.Aktívna

IČO 56056729Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Finančný prehľad

73 103 €+60,6%
Tržby 2025
+60,6%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 18 587 € (97 % z rozdeliteľného zisku).

Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu27 45538 481
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok27 45538 481
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 3683 298
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)19 08729 683
Fondy a ostatné vlastné imanie—500
Vlastné imanie spolu24 08735 183
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)45 52073 103
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti22 46532 981
EBITDA22 46532 981
Výsledok hospodárenia pred zdanením22 45532 981
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie19 08729 683
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—18 587

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok5

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: zabuli s. r. o.

Prehľad

zabuli s. r. o. (IČO 56056729) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 73 103 €, čo je o 60,6 % viac ako rok predtým (45 520 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 683 € (40,6 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 38 481 € a vlastné imanie 35 183 € (miera samofinancovania 91,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

zabuli s. r. o. – IČO 56056729 — icoprofil.sk