Lucia Bendová s. r. o.Aktívna

IČO 56109725Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Košice - mestská časť Barca

Finančný prehľad

12 993 €-29,1%
Tržby 2025
-29,1%
Priemerná ročná zmena 2024–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 64222 173
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok15 64222 173
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 2405 190
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov07 902
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 4023 581
Fondy a ostatné vlastné imanie—500
Vlastné imanie spolu13 40216 983
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)18 33412 993
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9 9164 121
EBITDA9 9164 121
Výsledok hospodárenia pred zdanením9 9573 979
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 4023 581
Osobné náklady1 3271 845
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Lucia Bendová s. r. o.

Prehľad

Lucia Bendová s. r. o. (IČO 56109725) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Barca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 12 993 €, čo je o 29,1 % menej ako rok predtým (18 334 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 581 € (27,6 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 1 845 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 173 € a vlastné imanie 16 983 € (miera samofinancovania 76,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Lucia Bendová s. r. o. – IČO 56109725 — icoprofil.sk