Time For Life s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 176 058 | 57 944 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 176 058 | 57 944 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 154 832 | 8 293 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 15 727 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 226 | 28 424 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 226 | 49 651 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 151 845 | 245 775 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 554 | 36 015 |
| EBITDA | 20 554 | 36 015 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 539 | 35 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 226 | 28 424 |
| Osobné náklady | 54 | 162 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Time For Life s. r. o.
Prehľad
Time For Life s. r. o. (IČO 56130473) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 245 775 €, čo je o 61,9 % viac ako rok predtým (151 845 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 424 € (11,6 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 162 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 57 944 € a vlastné imanie 49 651 € (miera samofinancovania 85,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.