MB Supplies, s. r. o.Aktívna

IČO 56131704Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

49 381 €+2,5%
Tržby 2025
+2,5%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 56313 442
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok11 56313 442
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu984340
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov05 579
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 5792 523
Vlastné imanie spolu10 57913 102
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)48 20049 381
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 5632 863
EBITDA6 5632 863
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 5632 863
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 5792 523
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MB Supplies, s. r. o.

Prehľad

MB Supplies, s. r. o. (IČO 56131704) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 381 €, čo je o 2,5 % viac ako rok predtým (48 200 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 523 € (5,1 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 442 € a vlastné imanie 13 102 € (miera samofinancovania 97,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MB Supplies, s. r. o. – IČO 56131704 — icoprofil.sk