RADAMAT s. r. o.Aktívna

IČO 56132140Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Podhorie

Finančný prehľad

38 789 €+81,7%
Tržby 2025
+81,7%
Priemerný ročný rast 2024–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 765 € (95 % z rozdeliteľného zisku).

Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 05110 254
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok6 05110 254
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu246859
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8054 355
Fondy a ostatné vlastné imanie—40
Vlastné imanie spolu5 8059 395
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)21 34338 789
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9464 839
EBITDA9464 839
Výsledok hospodárenia pred zdanením9464 839
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8054 355
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—765

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Podhorie

Zhrnutie: RADAMAT s. r. o.

Prehľad

RADAMAT s. r. o. (IČO 56132140) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Podhorie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 38 789 €, čo je o 81,7 % viac ako rok predtým (21 343 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 355 € (11,2 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 254 € a vlastné imanie 9 395 € (miera samofinancovania 91,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RADAMAT s. r. o. – IČO 56132140 — icoprofil.sk