TempBau s.r.o.Aktívna

IČO 56135963Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

59 352 €+139,8%
Tržby 2025
+139,8%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu23 85232 345
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok23 85232 345
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu11 47010 371
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov07 013
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7 3829 592
Fondy a ostatné vlastné imanie—369
Vlastné imanie spolu12 38221 974
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)24 75359 352
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8 68410 679
EBITDA8 68410 679
Výsledok hospodárenia pred zdanením8 68410 657
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7 3829 592
Osobné náklady2 0276 758
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: TempBau s.r.o.

Prehľad

TempBau s.r.o. (IČO 56135963) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 59 352 €, čo je o 140 % viac ako rok predtým (24 753 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 592 € (16,2 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 6 758 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 345 € a vlastné imanie 21 974 € (miera samofinancovania 67,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

TempBau s.r.o. – IČO 56135963 — icoprofil.sk