MUSAK, s.r.o.Aktívna

IČO 56143168Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Levice

Finančný prehľad

13 005 €+449,4%
Tržby 2025
+449,4%
Priemerný ročný rast 2024–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 9149 961
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok6 9149 961
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu345340
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 569
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 5693 052
Vlastné imanie spolu6 5699 621
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)2 36713 005
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 9093 392
EBITDA1 9093 392
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 9093 392
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 5693 052
Osobné náklady458313
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MUSAK, s.r.o.

Prehľad

MUSAK, s.r.o. (IČO 56143168) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 13 005 €, čo je o 449 % viac ako rok predtým (2 367 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 052 € (23,5 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 313 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 961 € a vlastné imanie 9 621 € (miera samofinancovania 96,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MUSAK, s.r.o. – IČO 56143168 — icoprofil.sk