Vesnic s. r. o.Aktívna

IČO 56161484Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

32 040 €+7 181,8%
Tržby 2025
+7 181,8%
Priemerný ročný rast 2024–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 44013 073
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok5 44013 073
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu66770
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0374
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3746 929
Vlastné imanie spolu5 37412 303
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)44032 040
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4407 844
EBITDA4407 844
Výsledok hospodárenia pred zdanením4407 699
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3746 929
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Vesnic s. r. o.

Prehľad

Vesnic s. r. o. (IČO 56161484) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 32 040 €, čo je o 7 182 % viac ako rok predtým (440 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 929 € (21,6 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 073 € a vlastné imanie 12 303 € (miera samofinancovania 94,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Vesnic s. r. o. – IČO 56161484 — icoprofil.sk