DENTID s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 22 051 | 47 269 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 43 574 | 86 337 |
| Spolu majetok | 5 000 | 65 625 | 133 606 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 76 249 | 131 277 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -15 624 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -15 624 | 12 953 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | -10 624 | 2 329 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | — | 52 211 | 291 010 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -15 620 | 16 727 |
| EBITDA | — | -14 694 | 32 376 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -15 624 | 14 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -15 624 | 12 953 |
| Osobné náklady | — | 26 189 | 133 274 |
| Odpisy | — | 926 | 15 649 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DENTID s. r. o.
Prehľad
DENTID s. r. o. (IČO 56164327) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 291 010 €, čo je o 457 % viac ako rok predtým (52 211 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 953 € (4,5 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 133 274 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 133 606 € a vlastné imanie 2 329 € (miera samofinancovania 1,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.