WORK - EU , s. r. o.Aktívna

IČO 56172974Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Vavrečka

Finančný prehľad

339 206 €+3 292,1%
Tržby 2025
+3 292,1%
Priemerný ročný rast 2024–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu12 091105 825
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok12 091105 825
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9 61993 974
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-5 528
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 5289 379
Fondy a ostatné vlastné imanie3 0003 000
Vlastné imanie spolu2 47211 851
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)10 000339 206
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-5 52810 163
EBITDA-5 52810 163
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 5289 379
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 5289 379
Osobné náklady14 526225 694
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: WORK - EU , s. r. o.

Prehľad

WORK - EU , s. r. o. (IČO 56172974) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Vavrečka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 40 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 339 206 €, čo je o 3 292 % viac ako rok predtým (10 000 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 379 € (2,8 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 225 694 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 105 825 € a vlastné imanie 11 851 € (miera samofinancovania 11,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

WORK - EU , s. r. o. – IČO 56172974 — icoprofil.sk