Marpe company s. r. o.Aktívna

IČO 56190794Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

37 860 €-12,4%
Tržby 2025
-12,4%
Priemerná ročná zmena 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu14 44624 346
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok14 44624 346
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5 6671 366
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov03 401
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 77914 201
Fondy a ostatné vlastné imanie—378
Vlastné imanie spolu8 77922 980
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)43 20437 860
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 44615 630
EBITDA4 44615 630
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 44615 567
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 77914 201
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Marpe company s. r. o.

Prehľad

Marpe company s. r. o. (IČO 56190794) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 37 860 €, čo je o 12,4 % menej ako rok predtým (43 204 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 201 € (37,5 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 346 € a vlastné imanie 22 980 € (miera samofinancovania 94,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Marpe company s. r. o. – IČO 56190794 — icoprofil.sk