POHORI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 172 892 | 861 504 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 838 | 4 663 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 796 |
| Spolu majetok | 5 000 | 96 802 | 613 397 |
| Záväzky spolu | 0 | 80 964 | 560 681 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 15 838 | 52 716 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: POHORI s. r. o.
Prehľad
POHORI s. r. o. (IČO 56191588) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Kamenný Most. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 861 504 €, čo je o 398 % viac ako rok predtým (172 892 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 663 € (0,5 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 161 443 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 613 397 € a vlastné imanie 52 716 € (miera samofinancovania 8,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.