MB Final Solution s. r. o.Aktívna

IČO 56203896Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Červený Hrádok

Finančný prehľad

16 550 €+244,8%
Tržby 2025
+244,8%
Priemerný ročný rast 2024–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 82417 650
Neobežný majetok spolu12 0000
Spolu majetok17 82417 650
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 81410 443
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov010
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)102 197
Vlastné imanie spolu5 0107 207
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 80016 550
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2253 529
EBITDA2253 529
Výsledok hospodárenia pred zdanením102 537
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie102 197
Osobné náklady4 3437 100
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Červený Hrádok

Zhrnutie: MB Final Solution s. r. o.

Prehľad

MB Final Solution s. r. o. (IČO 56203896) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Červený Hrádok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 16 550 €, čo je o 245 % viac ako rok predtým (4 800 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 197 € (13,3 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 7 100 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 650 € a vlastné imanie 7 207 € (miera samofinancovania 40,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MB Final Solution s. r. o. – IČO 56203896 — icoprofil.sk