PGS Dev s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 16 105 | 36 665 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 105 | 36 665 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 1 763 | 5 125 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 842 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 342 | 17 198 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 342 | 31 540 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 35 330 | 58 830 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 031 | 19 161 |
| EBITDA | 11 031 | 19 161 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 031 | 19 136 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 342 | 17 198 |
| Osobné náklady | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PGS Dev s. r. o.
Prehľad
PGS Dev s. r. o. (IČO 56221380) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 830 €, čo je o 66,5 % viac ako rok predtým (35 330 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 198 € (29,2 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 665 € a vlastné imanie 31 540 € (miera samofinancovania 86,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.