Synchronize s. r. o.Aktívna

IČO 56227531Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

68 580 €+158,3%
Tržby 2025
+158,3%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 4 032 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 5 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.

Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 00022 29651 125
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 00022 29651 125
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu013 26415 346
Základné imanie5 0005 0000
Výsledok hospodárenia minulých rokov000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—4 03235 779
Vlastné imanie spolu5 0009 03235 779
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—26 55368 580
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—4 90539 932
EBITDA—4 90539 932
Výsledok hospodárenia pred zdanením—4 92639 919
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—4 03235 779
Osobné náklady—6761 622
Odpisy—00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——4 032

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Synchronize s. r. o.

Prehľad

Synchronize s. r. o. (IČO 56227531) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 68 580 €, čo je o 158 % viac ako rok predtým (26 553 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 779 € (52,2 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 125 € a vlastné imanie 35 779 € (miera samofinancovania 70,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Synchronize s. r. o. – IČO 56227531 — icoprofil.sk