Light and Sound, s. r. o.Aktívna

IČO 56228597Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

49 738 €+0,7%
Tržby 2025
+0,7%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0008 40210 782
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 0008 40210 782
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu05 4346 575
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00-2 032
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-2 0321 239
Vlastné imanie spolu5 0002 9684 207
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—49 38349 738
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—-2 2741 638
EBITDA—-2 2741 638
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-2 0321 579
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-2 0321 239
Osobné náklady—00
Odpisy—00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Light and Sound, s. r. o.

Prehľad

Light and Sound, s. r. o. (IČO 56228597) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 738 €, čo je o 0,7 % viac ako rok predtým (49 383 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 239 € (2,5 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 782 € a vlastné imanie 4 207 € (miera samofinancovania 39,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Light and Sound, s. r. o. – IČO 56228597 — icoprofil.sk