movement physio 3, s.r.o.Aktívna

IČO 56246030Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Finančný prehľad

45 306 €+464,1%
Tržby 2025
+464,1%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 21711 061
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok6 21711 061
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 193874
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov024
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)245 163
Vlastné imanie spolu5 02410 187
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)8 03245 306
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti815 768
EBITDA815 768
Výsledok hospodárenia pred zdanením815 737
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie245 163
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: movement physio 3, s.r.o.

Prehľad

movement physio 3, s.r.o. (IČO 56246030) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: športové činnosti i. n. (SK NACE 9319).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 45 306 €, čo je o 464 % viac ako rok predtým (8 032 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 163 € (11,4 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 061 € a vlastné imanie 10 187 € (miera samofinancovania 92,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

movement physio 3, s.r.o. – IČO 56246030 — icoprofil.sk