G3C, s. r. o.Aktívna

IČO 56267762Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Jarovnice

Finančný prehľad

13 406 €-41,8%
Tržby 2025
-41,8%
Priemerná ročná zmena 2024–2025
010 tis.20 tis.30 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu16 64819 468
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok16 64819 468
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu247340
Základné imanie15 00015 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 330
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 4012 728
Fondy a ostatné vlastné imanie—70
Vlastné imanie spolu16 40119 128
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)23 05013 406
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 6723 291
EBITDA1 6723 291
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 6483 068
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 4012 728
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: G3C, s. r. o.

Prehľad

G3C, s. r. o. (IČO 56267762) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Jarovnice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 15 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 13 406 €, čo je o 41,8 % menej ako rok predtým (23 050 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 728 € (20,3 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 468 € a vlastné imanie 19 128 € (miera samofinancovania 98,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

G3C, s. r. o. – IČO 56267762 — icoprofil.sk