Fe-mont Servis s. r. o.Aktívna

IČO 56274718Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Stropkov

Finančný prehľad

315 606 €+218,2%
Tržby 2025
+218,2%
Priemerný ročný rast 2024–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu23 90373 078
Neobežný majetok spolu4 6143 296
Spolu majetok28 51776 374
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7 05733 241
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov015 959
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)16 46021 674
Fondy a ostatné vlastné imanie—500
Vlastné imanie spolu21 46043 133
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)99 199315 606
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti20 94729 500
EBITDA21 60630 818
Výsledok hospodárenia pred zdanením20 93828 664
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie16 46021 674
Osobné náklady02 006
Odpisy6591 318
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Fe-mont Servis s. r. o.

Prehľad

Fe-mont Servis s. r. o. (IČO 56274718) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Stropkov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ťažba rašeliny (SK NACE 0892). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 315 606 €, čo je o 218 % viac ako rok predtým (99 199 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 674 € (6,9 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 2 006 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 76 374 € a vlastné imanie 43 133 € (miera samofinancovania 56,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Fe-mont Servis s. r. o. – IČO 56274718 — icoprofil.sk