CABLEX SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 8 683 178 | 9 390 444 |
| Neobežný majetok spolu | 2 082 678 | 4 166 415 |
| Spolu majetok | 10 776 459 | 13 825 263 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 7 941 051 | 9 369 901 |
| Základné imanie | 2 000 000 | 2 000 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 793 638 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 835 408 | 1 608 203 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 41 770 |
| Vlastné imanie spolu | 2 835 408 | 4 443 611 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 23 915 028 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 295 741 | 2 415 610 |
| EBITDA | 1 399 047 | 2 787 374 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 143 680 | 2 158 890 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 835 408 | 1 608 203 |
| Osobné náklady | 3 016 683 | 6 986 650 |
| Odpisy | 103 306 | 371 764 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok6
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CABLEX SK s.r.o.
Prehľad
CABLEX SK s.r.o. (IČO 56276524) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 2 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 23 915 028 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 608 203 € (6,7 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 6 986 650 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 825 263 € a vlastné imanie 4 443 611 € (miera samofinancovania 32,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.