CSANDALEX s. r. o.Aktívna

IČO 56286139Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Číčov

Finančný prehľad

110 439 €-12,1%
Tržby 2025
-12,1%
Priemerná ročná zmena 2024–2025
050 tis.100 tis.150 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu71 98575 376
Neobežný majetok spolu019 464
Spolu majetok71 98594 840
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 23738 621
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov047 748
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)47 7483 471
Vlastné imanie spolu52 74856 219
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)125 625110 439
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti60 4866 996
EBITDA60 4866 996
Výsledok hospodárenia pred zdanením60 4414 463
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie47 7483 471
Osobné náklady5 58322 911
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok5

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Číčov

Zhrnutie: CSANDALEX s. r. o.

Prehľad

CSANDALEX s. r. o. (IČO 56286139) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Číčov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 110 439 €, čo je o 12,1 % menej ako rok predtým (125 625 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 471 € (3,1 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 22 911 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 94 840 € a vlastné imanie 56 219 € (miera samofinancovania 59,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

CSANDALEX s. r. o. – IČO 56286139 — icoprofil.sk