VEROCE SK, s.r.o.Aktívna

IČO 56341059Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

857 549 €+3 484,0%
Tržby 2025
+3 484,0%
Priemerný ročný rast 2024–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu239 081246 424
Neobežný majetok spolu2 787 6253 396 333
Spolu majetok3 026 7063 642 757
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 076 6013 622 415
Základné imanie7 5007 500
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-57 395
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-57 39570 237
Vlastné imanie spolu-49 89520 342
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)23 927857 549
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-50 048168 130
EBITDA-37 673228 675
Výsledok hospodárenia pred zdanením-57 39579 331
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-57 39570 237
Osobné náklady07 476
Odpisy12 37560 545
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VEROCE SK, s.r.o.

Prehľad

VEROCE SK, s.r.o. (IČO 56341059) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 857 549 €, čo je o 3 484 % viac ako rok predtým (23 927 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 70 237 € (8,2 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 7 476 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 642 757 € a vlastné imanie 20 342 € (miera samofinancovania 0,6 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VEROCE SK, s.r.o. – IČO 56341059 — icoprofil.sk