ALTEVITA Group, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 121 914 | 174 875 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 29 917 | 23 417 |
| Spolu majetok | 5 000 | 151 831 | 198 292 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 129 833 | 147 808 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 16 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 16 998 | 28 486 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 21 998 | 50 484 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | — | 210 588 | 1 553 011 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 22 198 | 39 113 |
| EBITDA | — | 24 281 | 45 613 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 21 988 | 36 735 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 16 998 | 28 486 |
| Osobné náklady | — | 10 447 | 124 592 |
| Odpisy | — | 2 083 | 6 500 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALTEVITA Group, s. r. o.
Prehľad
ALTEVITA Group, s. r. o. (IČO 56363044) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 553 011 €, čo je o 637 % viac ako rok predtým (210 588 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 486 € (1,8 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 124 592 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 198 292 € a vlastné imanie 50 484 € (miera samofinancovania 25,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.