STAV-PECHA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 10 784 | 42 175 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 801 |
| Spolu majetok | 10 784 | 46 976 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 2 614 | 30 020 |
| Základné imanie | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 170 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 170 | 8 786 |
| Vlastné imanie spolu | 8 170 | 16 956 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 68 845 | 310 635 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 357 | 11 703 |
| EBITDA | 10 357 | 12 023 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 342 | 11 406 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 170 | 8 786 |
| Osobné náklady | 776 | 5 417 |
| Odpisy | 0 | 320 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STAV-PECHA, s. r. o.
Prehľad
STAV-PECHA, s. r. o. (IČO 56393709) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Hranovnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 310 635 €, čo je o 351 % viac ako rok predtým (68 845 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 786 € (2,8 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 5 417 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 46 976 € a vlastné imanie 16 956 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.