JAMAVI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 17 274 | 79 188 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 10 512 | 78 742 |
| Spolu majetok | 5 000 | 27 786 | 157 930 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 27 041 | 125 965 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -4 255 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -4 255 | 31 220 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 745 | 31 965 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | — | 6 450 | 432 920 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -4 245 | 38 947 |
| EBITDA | — | -4 157 | 42 227 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -4 255 | 38 608 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -4 255 | 31 220 |
| Osobné náklady | — | 0 | 46 053 |
| Odpisy | — | 88 | 3 280 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: JAMAVI s. r. o.
Prehľad
JAMAVI s. r. o. (IČO 56423594) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Jablonica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov (SK NACE 1013). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 432 920 €, čo je o 6 612 % viac ako rok predtým (6 450 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 31 220 € (7,2 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 46 053 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 157 930 € a vlastné imanie 31 965 € (miera samofinancovania 20,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.