TG Statix, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 19 127 | 38 859 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 127 | 38 859 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 2 361 | 2 746 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 11 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 766 | 19 347 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 16 766 | 36 113 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 18 052 | 57 275 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 878 | 21 596 |
| EBITDA | 13 878 | 21 596 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 878 | 21 497 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 766 | 19 347 |
| Osobné náklady | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TG Statix, s. r. o.
Prehľad
TG Statix, s. r. o. (IČO 56451431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Šurany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 275 €, čo je o 217 % viac ako rok predtým (18 052 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 347 € (33,8 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 38 859 € a vlastné imanie 36 113 € (miera samofinancovania 92,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.