Obnova Budov, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 250 720 | 717 529 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 4 682 | 2 571 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 4 447 |
| Spolu majetok | 5 000 | 227 393 | 428 446 |
| Záväzky spolu | 0 | 217 711 | 286 193 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 9 682 | 142 253 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Obnova Budov, s. r. o.
Prehľad
Obnova Budov, s. r. o. (IČO 56472412) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 717 529 €, čo je o 186 % viac ako rok predtým (250 720 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 571 € (0,4 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 460 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 428 446 € a vlastné imanie 142 253 € (miera samofinancovania 33,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.