MVA Management s. r. o.Aktívna

IČO 56559038Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Malacky

Finančný prehľad

17 600 €-37,4%
Tržby 2025
-37,4%
Priemerná ročná zmena 2024–2025
010 tis.20 tis.30 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu42 26012 084
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok42 26012 084
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu34 276819
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov02 984
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 9843 281
Vlastné imanie spolu7 98411 265
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)28 10017 600
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 5203 670
EBITDA3 5203 670
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 5103 646
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 9843 281
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MVA Management s. r. o.

Prehľad

MVA Management s. r. o. (IČO 56559038) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024 a pôsobí 2 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 17 600 €, čo je o 37,4 % menej ako rok predtým (28 100 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 281 € (18,6 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 084 € a vlastné imanie 11 265 € (miera samofinancovania 93,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MVA Management s. r. o. – IČO 56559038 — icoprofil.sk